Slawbud
Slawbud
Mask Group 29 min 1

SŁAWBUD

Darmowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Procedura kredytowa wcale nie musi być długa i męcząca. Nie musi wiązać się z samodzielnym przygotowywaniem stosu dokumentów, niekończącą się analizą ofert kredytowych ani drżeniem o spełnienie wszystkich niezbędnych wymogów formalnych.

Firma Sławbud Deweloper skutecznie to upraszcza, oferując usługę wsparcia w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

AdobeStock 130217443 min

Nasi Klienci mogą liczyć na opiekę specjalistów z Ardea Consulting Centrum Hipoteczne, którzy od lat zajmują się wyłącznie kredytami. Wieloletnie doświadczenie i wąska specjalizacja przekłada się na kompleksową pomoc w trakcie całej procedury – od wyboru oferty, aż do uzyskania środków (a nawet jeszcze dalej). A wszystko to bez dodatkowych opłat.

Kredyt hipoteczny na mieszkanie z Ardea Consulting Centrum Hipoteczne

Fotolia 189997398 Subscription Monthly M min

Nasi partnerzy mogą pochwalić się wysokim standardem realizacji zlecanych usług. Klient starający się o kredyt hipoteczny cały czas ma wszystko pod kontrolą, nie jest na siłę prowadzony za rękę. Otrzymuje dostęp do bogatej, spersonalizowanej oferty kredytowej i to on wybiera najkorzystniejszą dla siebie opcję. Specjalista z firmy Ardea jest tylko (albo aż) przewodnikiem, który pomaga w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Przekłada się to na realną oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór kredytu hipotecznego to dopiero pierwszy krok w nierzadko długiej drodze do sfinansowania swoich wymarzonych czterech kątów.

Z tego też względu, oferowane wsparcie kredytowe ma znacznie szerszy zasięg. Obejmuje ono następujące usługi:

 • Pomoc w skompletowaniu dokumentacji kredytowej

  Firma Ardea Consulting pomaga w przygotowaniu wszystkich niezbędnych formalności, które pozwolą ubiegać się o kredyt – formularzy bankowych, dokumentów finansowych, akt nieruchomości etc. Dzięki temu końcowy wniosek o kredyt jest bezbłędny.

 • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

  Związane jest to także z przeprowadzeniem dokładnej wyceny przez rzeczoznawcę majątkowego.

 • Negocjacje z bankiem

  Klient nie zostaje z tym sam. Pomoc specjalistów pozwala na uzyskanie najkorzystniejszej oferty.

 • Analiza umowy kredytowej

  Sprawdzają ją specjaliści, którzy potrafią znaleźć i wskazać ewentualne nieprawidłowości. Klient nie podpisuje niczego w ciemno.

 • Wsparcie podczas wypłaty środków i spłaty zobowiązań

  Fima dopilnuje, by pieniądze zostały przelane w uzgodnionym terminie. Nasi Klienci mogą liczyć na niezbędne wsparcie także w trakcie trwania umowy kredytowej.

Wiarygodność i bezpieczeństwo

Dzięki współpracy z Ardea Consulting Centrum Hipoteczne, nasi Klienci mogą skorzystać z usług świadczonych przez doświadczonych specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli w najlepszych bankach i instytucjach finansowych.

Model biznesowy firmy oparty został na rekomendacjach partnerów oraz klientów. Jest to gwarancja nie tylko najwyższej jakość świadczonych usług, ale też bezpieczeństwa ich realizacji.

Group 961 min

Wypracowany standard obsługi skupia się na zrozumieniu potrzeb kredytobiorcy (z tego powodu przed wykonaniem jakichkolwiek działań organizowane jest spotkanie, na którym omawiane są szczegóły), dogłębnej analizie oferty rynkowej, jak również na kompleksowej pomocy w uzyskaniu kredytu. Specjaliści wyręczają Klientów w wielu niezbędnych (i często skomplikowanych) czynnościach, które decydują o powodzeniu procedury kredytowej.

Dzięki temu zyskują oni pewność, że:

· wszystkie formalności zostaną dopełnione,
· otrzymają najkorzystniejszą dostępną ofertę kredytową,
· umowa zostanie podpisana na dogodnych warunkach,
· po zakupie mieszkania nie czeka ich żadna przykra niespodzianka,
· na żadnym etapie nie zostaną pozostawieni sami sobie.

Wszystkich Klientów, których interesuje kredyt hipoteczny na mieszkanie i remont, zachęcamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszego partnera Ardea Consulting Centrum Hipoteczne. Jest to gwarancja bezstresowego przebrnięcia przez wszystkie formalności, a także uzyskania przydatnych informacji na temat samego kredytu oraz jego spłaty.

Osobą dedykowaną do kontaktu z naszymi Klientami jest:

Dariusz Surowiec

+48 692 846 422

dariusz.surowiec@ardeakredyty.pl

www.ardeakredyty.pl