Dział kredytów hipotecznych

Dział kredytów hipotecznych

Wiemy jak ważne są marzenia o własnych „czterech kątach” i jak trudne może być zgromadzenie wystarczających środków, aby je zrealizować. Dlatego, specjalnie dla naszych klientów dokonujących zakupu nieruchomości, świadczymy dodatkową bezpłatną usługę w postaci pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę stworzyliśmy Dział Kredytów Hipotecznych we współpracy z Ardea Consulting Centrum Hipoteczne, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z oferty ponad 19 banków i uzyskać najkorzystniejsze warunki kredytu.

Osobą dedykowaną do kontaktu z naszymi Klientami jest:

Dariusz Surowiec
00-870 Warszawa,
ul Wronia 45 lok. 14
tel. kom.: 692 846 422
e-mail: dariusz.surowiec@ardeakredyty.pl
www.ardeakredyty.pl

Zadzwoń

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego Działu Kredytów Hipotecznych?

Współpraca z Ardea Consulting daje istotne korzyści. Pozwala uniknąć konieczności samodzielnego zmagania się z załatwianiem spraw bankowych i skorzystać z kompleksowo przygotowanej dopasowanej oferty kredytowej. Nasze działania przynoszą Klientom szeroko rozumianą oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Usługi naszej firmy są całkowicie bezpłatne. Nasi Klienci nie tracą energii na długotrwałe poszukiwania produktu kredytowego, który sprosta ich oczekiwaniom – my robimy to za nich.

Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji kredytowej, od formularzy bankowych, poprzez dokumenty finansowe, po akta dotyczące wybranej nieruchomości. Czuwamy nad weryfikacją wszystkich materiałów otrzymanych od strony sprzedającej. Sprawdzamy je rzetelnie, aby ich poprawność nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Nasi specjaliści zapewniają tym samym szybkie i bezbłędne wnioskowanie o wybrany kredyt.

Nasi specjaliści uczestniczą w weryfikacji stanu prawnego nabywanej nieruchomości i w przygotowaniu jej profesjonalnej wyceny przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego.
Prowadzimy z bankiem indywidualne negocjacje warunków kredytu dla Klientów. Doskonale wiemy, jak uzyskać najbardziej satysfakcjonującą ofertę.
Z szerokiej oferty wybieramy najlepsze propozycje kredytowe różnych banków, a następnie przedstawiamy je Klientowi, aby wybrać najkorzystniejsze warunki.

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!