Aktualności

LOGO png e1572704410597 - Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina to wyjątkowa inwestycja realizowana na terenie podwarszawskich Łomianek. Nowoczesne, energooszczędne budynki, zadbana przestrzeń wspólna i staranne wykończenie. Jakie jeszcze korzyści oferują nowe mieszkania w Łomiankach?

Czytaj więcej

wizualizacja osiedla ujęcie 2 07102019 - Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

Łomianki są przez wielu nazywane sypialnią Warszawy. Ludzie chętnie decydują się na osiedlanie w nich, ponieważ lokalizacja gwarantuje jednocześnie ciszę oraz spokój, a także sprawny dojazd do stolicy. Atrakcyjność tej miejscowości potwierdza rosnąca liczba inwestycji deweloperskich realizowanych na jej terenie. Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach pozwala poznać także szereg innych zalet okolicy. Czy warto kupić w niej mieszkanie?

Czytaj więcej

mapa www - Łomianki dziś - rodzinnie, bezpiecznie, z przyjaciółmi

Łomianki dziś – rodzinnie, bezpiecznie, z przyjaciółmi

 Łomianki leżą nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego. Wielu mieszkańców graniczącej z nimi Warszawy wiąże z tym miejscem przyszłość swojej rodziny, ponieważ poza sprawną komunikacją z centrum stolicy, ucieczką od hałasu i zgiełku, a także nieustannym rozwojem oferuje korzystne ceny nieruchomości na rynku pierwotnym. Dlaczego jeszcze warto zadomowić się w tej niewielkiej miejscowości?

Czytaj więcej

mapa jpg 2000piks wersjaB min - Nowe osiedle w Łomiankach - zaplanuj bezpieczną przystań

Nowe osiedle w Łomiankach – zaplanuj bezpieczną przystań

Osiedle Park Chopina to najnowsza inwestycja dewelopera Sławbud. Realizuje ją w podwarszawskich Łomiankach, których ogromną zaletą jest niewielka odległość dzieląca je zarówno od stolicy, jak i Puszczy Kampinoskiej. Nowoczesna zabudowa nieopodal rozległych terenów zielonych to doskonałe miejsce do spędzenia szczęśliwego życia u boku kochającej rodziny. Zaplanuj swoją bezpieczną przystań na Osiedlu Park Chopina.

Czytaj więcej

JPG V3B - Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach - zainwestuj w przyszłość

Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach – zainwestuj w przyszłość

Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach kwitnie. Raport GUS z  2018 roku potwierdza, że liczba oddanych do użytku nieruchomości na terenie gminy wciąż rośnie. Nowoczesne inwestycje deweloperskie w niespełna trzydziestotysięcznym mieście nikogo jednak nie dziwią. Sypialnia Warszawy umożliwia bowiem spokojne i bezpieczne życie w pobliżu zatłoczonej stolicy Polski. Zainwestuj w przyszłość swojej rodziny i zdecyduj się na zakup mieszkania na nowym Osiedlu Park Chopina.

Czytaj więcej

library 2616960 1920 700x450 - Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Korki to zmora wszystkich kierowców. Szczególnie doskwierają one mieszkańcom dużych aglomeracji i sąsiadujących miast. Podwarszawska miejscowość, jako lokalizacja będąca na trasie wylotowej z Warszawy, od dawna zmagała się z nadmiarem pojazdów na drogach. Szczególnie w godzinach szczytu. Wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie, a właściciele mieszkań w Łomiankach nareszcie odetchną z ulgą. Wystartował przetarg na opracowanie koncepcji trasy S7 na trasie Kiełpin – Trasa Armii Krajowej.

Czytaj więcej

Atuty mieszkania w pobliżu lasu. Puszcza Kampinoska na wyciągnięcie ręki

Łomianki to miasto stanowiące doskonałe miejsce do życia, którego największą zaletą jest perfekcyjna lokalizacja. Z jednej strony sąsiaduje z Warszawą, co powoduje, że mieszkańców dzieli od uciech oferowanych przez stolicę zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka samochodem. Dla ludzi szukających ukojenia i relaksu kluczowym atutem będzie bliska odległość od Puszczy Kampinoskiej. Powstawanie nowych segmentów w Łomiankach umożliwia szybki rozwój miejscowości, a nowoczesne osiedla usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających.

Czytaj więcej

credit bg - Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Kupno domu w okolicach Warszawy, segmentu w centrum Łomianek lub mieszkania w pobliskiej im lokalizacji może stać się jedną z największych dokonywanych w życiu inwestycji. W związku z tym powinna być ona starannie przemyślana. Pierwszą zagwozdką, z która boryka się potencjalny nabywca nieruchomości, jest wybór pomiędzy rynkiem wtórnym, a spotkaniem z deweloperem. Jakie są największe zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym?

Czytaj więcej