Slawbud
Slawbud

Aktualności

apartament a mieszkanie co je odroznia od siebie

Apartament a mieszkanie – co je odróżnia od siebie?

Utrzymujące się od lat na bardzo wysokim poziomie zainteresowanie nowymi mieszkaniami zachęca deweloperów do ciągłego poszerzania swoich ofert. Proponują oni lokale o różnym metrażu, a także przygotowują inwestycje w nowych miejscach, coraz częściej rezygnując z zatłoczonym miast na rzecz mniejszych ośrodków. W wielu przypadkach wiąże się to nawet ze zmianą nazwy nieruchomości. Mieszkania zastępowane są przez apartamenty, które mają stanowić dodatkową zachętę dla potencjalnych klientów. Czym jednak różnią się one od siebie?

CZYTAJ WIĘCEJ
mieszkanie z komorka lokatorska dlaczego warto

Mieszkanie z komórką lokatorską – dlaczego warto?

Choć w tak zwanym „starym budownictwie” dodatkowa przestrzeń w postaci piwnic i strychów, z której mogli korzystać mieszkańcy, była czymś normalnym, obecnie sytuacja ta wygląda nieco inaczej. Funkcję tego typu miejsc przejęły komórki lokatorskie, których jest znacznie mniej. W przypadku wielu inwestycji dostęp do nich mają tylko wybrani właściciele mieszkań, którzy zdecydowali się na dodatkowy wydatek. Z tego powodu warto się zastanowić, czy jest to rzeczywiście opłacalne.

CZYTAJ WIĘCEJ
kartka aktualnosci

Wesołych Świąt!

Naszym Klientom, Partnerom, Przyjaciołom i ich rodzinom życzymy Wesołych Świąt oraz odpoczynku od codziennych obowiązków i serdecznie chwil w gronie bliskich.

CZYTAJ WIĘCEJ
zakup mieszkania od dewelopera najwieksze zalety

Zakup mieszkania od dewelopera – największe zalety

Lokalizacja, metraż, układ pomieszczeń czy też usytuowanie względem stron świata to tylko wybrane aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania. Istotną kwestią jest również to, z jakiego rynku pochodzi lokum. Co przemawia na korzyść rynku pierwotnego? Jakie najważniejsze zalety płyną z zakupu mieszkania od dewelopera?

CZYTAJ WIĘCEJ