Aktualności

ikona bud C - Dlaczego warto zaufać wieloletnim deweloperom?

Dlaczego warto zaufać wieloletnim deweloperom?

Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu każdego człowieka. Podczas jej realizacji nie można więc kierować się przypadkiem i podejmować lekkomyślnych decyzji. Każdy wybór powinien zostać poprzedzony dokładną analizą przydatności oraz opłacalności przedsięwzięcia. Tyczy się to nie tylko lokalizacji, wielkości lokalu czy sąsiedztwa, ale również wyboru dewelopera, który będzie odpowiadał za realizację inwestycji.

Wieloletni kredyt, oszczędności życia, psychiczny spokój – śmiało można powiedzieć, że podczas zakupu mieszkania lub domu stawiamy na szali naprawdę wiele. Tym bardziej więc deweloper nie powinien zostać wybrany pochopnie. Wciąż rozwijające się nowe budownictwo, a także niezwykle dynamiczny rynek nieruchomości przekłada się na obecność wielu firm oferujących domy i mieszkania na sprzedaż. Nie każda z nich okaże się jednak godna polecenia. Czytaj więcej

LOGO png e1572704410597 - Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina to wyjątkowa inwestycja realizowana na terenie podwarszawskich Łomianek. Nowoczesne, energooszczędne budynki, zadbana przestrzeń wspólna i staranne wykończenie. Jakie jeszcze korzyści oferują nowe mieszkania w Łomiankach?

Czytaj więcej

wizualizacja osiedla ujęcie 2 07102019 - Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

Łomianki są przez wielu nazywane sypialnią Warszawy. Ludzie chętnie decydują się na osiedlanie w nich, ponieważ lokalizacja gwarantuje jednocześnie ciszę oraz spokój, a także sprawny dojazd do stolicy. Atrakcyjność tej miejscowości potwierdza rosnąca liczba inwestycji deweloperskich realizowanych na jej terenie. Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach pozwala poznać także szereg innych zalet okolicy. Czy warto kupić w niej mieszkanie?

Czytaj więcej

mapa www - Łomianki dziś - rodzinnie, bezpiecznie, z przyjaciółmi

Łomianki dziś – rodzinnie, bezpiecznie, z przyjaciółmi

 Łomianki leżą nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego. Wielu mieszkańców graniczącej z nimi Warszawy wiąże z tym miejscem przyszłość swojej rodziny, ponieważ poza sprawną komunikacją z centrum stolicy, ucieczką od hałasu i zgiełku, a także nieustannym rozwojem oferuje korzystne ceny nieruchomości na rynku pierwotnym. Dlaczego jeszcze warto zadomowić się w tej niewielkiej miejscowości?

Czytaj więcej

mapa jpg 2000piks wersjaB min - Nowe osiedle w Łomiankach - zaplanuj bezpieczną przystań

Nowe osiedle w Łomiankach – zaplanuj bezpieczną przystań

Osiedle Park Chopina to najnowsza inwestycja dewelopera Sławbud. Realizuje ją w podwarszawskich Łomiankach, których ogromną zaletą jest niewielka odległość dzieląca je zarówno od stolicy, jak i Puszczy Kampinoskiej. Nowoczesna zabudowa nieopodal rozległych terenów zielonych to doskonałe miejsce do spędzenia szczęśliwego życia u boku kochającej rodziny. Zaplanuj swoją bezpieczną przystań na Osiedlu Park Chopina.

Czytaj więcej

JPG V3B - Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach - zainwestuj w przyszłość

Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach – zainwestuj w przyszłość

Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach kwitnie. Raport GUS z  2018 roku potwierdza, że liczba oddanych do użytku nieruchomości na terenie gminy wciąż rośnie. Nowoczesne inwestycje deweloperskie w niespełna trzydziestotysięcznym mieście nikogo jednak nie dziwią. Sypialnia Warszawy umożliwia bowiem spokojne i bezpieczne życie w pobliżu zatłoczonej stolicy Polski. Zainwestuj w przyszłość swojej rodziny i zdecyduj się na zakup mieszkania na nowym Osiedlu Park Chopina.

Czytaj więcej

library 2616960 1920 700x450 - Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Korki to zmora wszystkich kierowców. Szczególnie doskwierają one mieszkańcom dużych aglomeracji i sąsiadujących miast. Podwarszawska miejscowość, jako lokalizacja będąca na trasie wylotowej z Warszawy, od dawna zmagała się z nadmiarem pojazdów na drogach. Szczególnie w godzinach szczytu. Wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie, a właściciele mieszkań w Łomiankach nareszcie odetchną z ulgą. Wystartował przetarg na opracowanie koncepcji trasy S7 na trasie Kiełpin – Trasa Armii Krajowej.

Czytaj więcej

Atuty mieszkania w pobliżu lasu. Puszcza Kampinoska na wyciągnięcie ręki

Łomianki to miasto stanowiące doskonałe miejsce do życia, którego największą zaletą jest perfekcyjna lokalizacja. Z jednej strony sąsiaduje z Warszawą, co powoduje, że mieszkańców dzieli od uciech oferowanych przez stolicę zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka samochodem. Dla ludzi szukających ukojenia i relaksu kluczowym atutem będzie bliska odległość od Puszczy Kampinoskiej. Powstawanie nowych segmentów w Łomiankach umożliwia szybki rozwój miejscowości, a nowoczesne osiedla usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających.

Czytaj więcej

credit bg - Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Kupno domu w okolicach Warszawy, segmentu w centrum Łomianek lub mieszkania w pobliskiej im lokalizacji może stać się jedną z największych dokonywanych w życiu inwestycji. W związku z tym powinna być ona starannie przemyślana. Pierwszą zagwozdką, z która boryka się potencjalny nabywca nieruchomości, jest wybór pomiędzy rynkiem wtórnym, a spotkaniem z deweloperem. Jakie są największe zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym?

Czytaj więcej