Slawbud
Slawbud
poprawione zdjecie inwestycji 2 1 min

SŁAWBUD

O Nas

SŁAWBUD to deweloper z Łomianek z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który dba o utrzymanie najwyższego standardu świadczonych usług oraz kompleksową obsługę Klientów.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest budowa osiedli mieszkaniowych, jak również kameralnych budynków jednorodzinnych, domów i lokali w okolicach Warszawy. Inwestycje prowadzimy również na terenie stolicy.

Ostatnie zrealizowane inwestycje

Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne domy i mieszkania na sprzedaż bez pośredników. Dzięki przemyślanym projektom i zastosowaniu materiałów najwyższej jakości są to rozwiązania cieszące się uznaniem wśród użytkowników. Zapewniają bowiem wysoki komfort mieszkania. Z tego samego powodu dużym zainteresowaniem cieszą się także nasze segmenty w Łomiankach, jak i domy w okolicach Warszawy.

Jako rzetelny deweloper z Łomianek stawiamy na partnerskie relacje z naszymi Klientami. Sumiennie wywiązujemy się z powierzonych zadań. Wiemy bowiem, że zaufało nam wiele osób marzących o własnym lokum. Możemy pochwalić się ponad 600 projektami zakończonymi sukcesem.

To wysokiej klasy domy oraz mieszkania w Łomiankach i innych atrakcyjnych lokalizacjach, które zapewniają bliskość z jednej strony rozległych terenów zielonych, a z drugiej Warszawy, co pozwala czerpać z uroków i natury, i stolicy.

Nasza aktualna inwestycja
AdobeStock 56194694 min

Stawianie satysfakcji Klientów jako priorytet wszystkich naszych działań oraz rzetelna, ciężka praca pozwoliły nam zaskarbić sobie sympatię szerokiej rzeszy ludzi, a także umocnić wysoką pozycję na rynku budowlanym. Zaufało nam już ponad 700 rodzin.

Wieloletnie doświadczenie w budowie domów i mieszkań na sprzedaż oraz umiejętność prawidłowego odczytywania trendów sprawia, że gwarantujemy naszym Klientom 100% satysfakcji. Z pasją i zaangażowaniem realizujemy nasze projekty. Jesteśmy bowiem świadomi, że w ten sposób spełniamy marzenia naszych Klientów.

Każdy człowiek poszukuje miejsca, które stanie się jego oazą oraz ostoją. Ty również możesz zadbać o swoją przyszłość, wybierając dom lub mieszkanie w Łomiankach. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy i odwiedź biuro sprzedaży czynne przez sześć dni w tygodniu.