Leśna Residence - Lokale o powierzchni od 45 do 82 m²

Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny

Atuty budynku i lokali

  • lokalizacja w sąsiedztwie lasu, dzielnica Tarchomin,
  • nowoczesna technologia budowy,
  • trzyszybowe, energooszczędne i dźwiękoszczelne okna,
  • dodatkowa izolacja termiczna ścian,
  • podwyższone parametry izolacyjności akustycznej,
  • wysoki standard wykończenia części wspólnych i budynku,
  • winda i garaż podziemny,
  • obniżone koszty utrzymania budynku i lokali.

Inwestycja Leśna Residence to nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym położony na bliskiej Białołęce u zbiegu ulic Leśnej Polanki i Hanki Ordonówny. Projekt budynku cechują starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami. W budynku mieści się 12 lokali o metrażach od 45m² do 82m². Budynek ma kształt wielokąta, składa się z dwóch skrzydeł o funkcji mieszkalnej. Pierwsze z nich usytuowane jest wzdłuż południowo-zachodniej granicy działki, drugie skrzydło wzdłuż granicy południowo-wschodniej. Obie części budynku połączone są trzonem komunikacyjnym na który składają się klatka schodowa i dźwig osobowy, który łączy wszystkie kondygnacje budynku łącznie z podziemną. Wejście do budynku usytuowano od strony północno-wschodniej z utwardzonym dojściem od ulicy Leśnej Polanki. Od tej strony również znajduje się wjazd do garażu dla samochodów osobowych.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o zróżnicowanych powierzchniach. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadają balkony o powierzchniach od 3 do 8 m². Inwestycja charakteryzuje się wysoką jakością wykonania o podwyższonymi parametrami energooszczędności i dźwiękoszczelności.

Leśna Residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i wygodny styl życia w pobliżu centrum miasta. Niewątpliwym atutem inwestycji jest umiejscowienie w sąsiedztwie lasu. Spokojna zieleń otaczająca nasza inwestycję umożliwa codzienne obcowanie z naturą. W pobliżu znajduje się również obiekt handlowy, szkoła nauki tańca oraz różnego rodzaju placówki dydaktyczne i centrum zabaw dla dzieci. Sąsiedztwo głównej ulicy miasta – ul. Modlińskiej oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewniają łatwe i szybkie przemieszczanie się. Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 10 min, natomiast do mostu Marii Curie Skłodowskiej tylko 5 minut. Termin zakończenia inwestycji: I kwartał 2015r.

Lokalizacja

Trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym położony na bliskiej Białołęce u zbiegu ulic Leśnej Polanki i Hanki Ordonówny. Sąsiedztwo głównej ulicy miasta - ul. Modlińskiej oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewniają łatwe i szybkie przemieszczanie się. Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 10 min, natomiast do mostu Marii Curie Skłodowskiej tylko 5 minut.

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!