Dlaczego warto zamieszkać pod Warszawą?

jeziorko scaled - Dlaczego warto zamieszkać pod Warszawą?

Warszawa to tętniące życiem miasto, które przyciąga ludzi z całej Polski, oferując im lepsze perspektywy zarobkowe i możliwości rozwoju. Jak jednak każda aglomeracja ma swoje wady. Wysokie ceny mieszkań, korki, zanieczyszczenia i hałas to niedogodności, które mieszkańcy stolicy wymieniają najczęściej. Można ich uniknąć. Jak? Decydując się na zamieszkanie pod Warszawą. Okoliczne miejscowości mają bowiem wiele do zaoferowania.

Niższe ceny mieszkań i domów

Ograniczona ilość terenów inwestycyjnych w stolicy sprawia, że deweloperzy coraz częściej decydują się na budowę osiedli mieszkaniowych poza Warszawą. Żeby znaleźć kupców na swoje mieszkania i domy, oferują atrakcyjne ceny, zdecydowanie niższe od tych proponowanych w mieście. Dla osób szukających własnego M to bardzo kusząca perspektywa.

Różnica w cenach może być znacząca. Warszawa bowiem plasuje się na szczycie rankingu najdroższych miast w Polsce, także pod względem cen nieruchomości. Za kwotę mieszkania w stolicy w miejscowości położonej nieopodal niej można kupić dom większy nawet o połowę od lokum w bloku. Takie oferty zadowolą zwłaszcza rodziny, które szukają dla siebie większej przestrzeni, ale nie chcą przepłacać.

Spokojna okolica

Podwarszawskie miejscowości mają wszystkie atuty, których stolicy brakuje – ciszę, spokój, dużo przestrzeni i terenów zielonych, świeże powietrze oraz mniejszy ruch na ulicach. W takich warunkach można się zrelaksować i odpocząć po dniu pełnym wyzwań, odetchnąć pełną piersią i poczuć się swobodnie.

Bliski kontakt z naturą pomaga zachować równowagę psychiczną. Doskonale odpręża, zmniejsza poziom stresu, koi nerwy, odnawia siły witalne i jest doskonałym źródłem inspiracji. Nie warto go więc zaniedbywać. Mieszkając pod Warszawą, przyrodę ma się praktycznie pod ręką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloperzy chętnie budują osiedla mieszkaniowe w malowniczych, spokojnych okolicach, które znajdą się blisko parków i terenów zielonych. Taka lokalizacja daje upragnione wytchnienie na łonie natury.

Bliskość Warszawy

Chociaż osoby decydujące się zamieszkać pod Warszawą uciekają przed zgiełkiem stolicy, bliskość aglomeracji jest dla nich kluczowa. Dlatego to właśnie miejscowości, które są dobrze skomunikowane z miastem, np. za pomocą rozwiniętej sieci kolejowej, cieszą się największą popularnością wśród inwestorów. Zapewniają bowiem względnie szybki dojazd do stolicy.

Ma to znaczenie przede wszystkim dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy w Warszawie. Stanie w kilkugodzinnych korkach nie wchodzi w grę. Odpowiednia lokalizacja inwestycji wciąż odgrywa duże rolę, nawet pod miastem. Deweloperzy dobrze zdają sobie z tego sprawę. Dlatego wybierają te miejscowości, które oferują dobry, bezproblemowy dojazd do aglomeracji.

Doskonała infrastruktura

Podwarszawskie miejscowości mają do zaoferowania nie tylko ciszę i spokój. Tym, co przyciąga do nich mieszkańców, jest również doskonale rozwinięta infrastruktura. W pobliżu powstających pod Warszawą osiedli mieszkaniowych znajdują się sklepy, przychodnie, apteki, place zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły, biblioteki, siłownie oraz obiekty rozrywkowe i sportowe, czyli wszystko to, co jest potrzebne, by żyć wygodnie.

Ponadto zmodernizowane ulice i chodniki oraz brak korków sprawiają, że poruszanie się po podwarszawskich miejscowościach nie stwarza żadnych problemów i jest przyjemne.

Wysoki komfort

Znajdujące się poza Warszawą osiedla mieszkaniowe to nowoczesne nieruchomości, które zachwycają zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Oferowane mieszkania na sprzedaż mają duże metraże i praktyczne rozkłady pomieszczeń. Dodatkowo deweloperzy wzbogacają je o balkony, ogródki, a nawet baseny. Wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom jak największy komfort życia.

Żeby korzystać z zalet stolicy, wcale nie trzeba w niej mieszkać. Podwarszawskie miejscowości prężnie się rozwijają, oferując swoim mieszkańcom więcej spokoju, czystsze powietrze oraz mniejsze korki. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się, by w nich zamieszkać. Deweloperzy mają im sporo do zaoferowania – w pełni rozwinięte infrastrukturalnie osiedla mieszkaniowe, gdzie za atrakcyjną cenę można kupić własne M.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!