Aktualności

library 2616960 1920 700x450 - Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Perspektywa powstania drogi usprawniającej komunikację między Warszawą a Łomiankami

Korki to zmora wszystkich kierowców. Szczególnie doskwierają one mieszkańcom dużych aglomeracji i sąsiadujących miast. Podwarszawska miejscowość, jako lokalizacja będąca na trasie wylotowej z Warszawy, od dawna zmagała się z nadmiarem pojazdów na drogach. Szczególnie w godzinach szczytu. Wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie, a właściciele mieszkań w Łomiankach nareszcie odetchną z ulgą. Wystartował przetarg na opracowanie koncepcji trasy S7 na trasie Kiełpin – Trasa Armii Krajowej.

Czytaj więcej

Atuty mieszkania w pobliżu lasu. Puszcza Kampinoska na wyciągnięcie ręki

Łomianki to miasto stanowiące doskonałe miejsce do życia, którego największą zaletą jest perfekcyjna lokalizacja. Z jednej strony sąsiaduje z Warszawą, co powoduje, że mieszkańców dzieli od uciech oferowanych przez stolicę zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka samochodem. Dla ludzi szukających ukojenia i relaksu kluczowym atutem będzie bliska odległość od Puszczy Kampinoskiej. Powstawanie nowych segmentów w Łomiankach umożliwia szybki rozwój miejscowości, a nowoczesne osiedla usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających.

Czytaj więcej

credit bg - Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym

Kupno domu w okolicach Warszawy, segmentu w centrum Łomianek lub mieszkania w pobliskiej im lokalizacji może stać się jedną z największych dokonywanych w życiu inwestycji. W związku z tym powinna być ona starannie przemyślana. Pierwszą zagwozdką, z która boryka się potencjalny nabywca nieruchomości, jest wybór pomiędzy rynkiem wtórnym, a spotkaniem z deweloperem. Jakie są największe zalety kupna mieszkania na rynku pierwotnym?

Czytaj więcej