Slawbud
Slawbud

Dla osób wychowanych w domach jednorodzinnych segmenty stanowią świetną namiastkę swobody, jaką znają z dzieciństwa. Z tego samego powodu, bardzo często są one uznawane za alternatywę dla ciaśniejszych mieszkań. Zwłaszcza gdy są zlokalizowane w malowniczej okolicy, na przykład na Białołęce.

Popularność tego typu lokali wciąż rośnie. Klientom zależy na nieco większym metrażu, a także sporej wolności aranżacyjnej, która pozwoliłaby urzeczywistnić wiele ciekawych projektów. Segmenty spełniają te kryteria, dlatego nie dziwi fakt, iż są one kupowane tak często.

Segment Białołęka – szeroka oferta rynkowa

Dla lepszego zrozumienia aktualnych trendów na rynku nieruchomości, warto dokładniej przyjrzeć się wszelkim korzyściom, jakie zapewniają segmenty. Jak się bowiem okazuje, jest ich bardzo dużo. A fakt zlokalizowania ich na Białołęce tylko pomaga.

Segmenty na Białołęce mają oczywiście znacznie więcej zalet. Wspomnieć trzeba o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, braku zbyt wielu sąsiadów (dzięki zabudowie szeregowej), a co za tym idzie, także o większym spokoju i cichszej okolicy (zwłaszcza w porównaniu z blokami).

Deweloper z Białołęki – największe zalety dzielnicy

 

Wiemy już, czym wyróżniają się segmenty i dlaczego warto się nimi  zainteresować. Teraz przyszła pora na charakterystykę ich lokalizacji. Białołęka w ostatnim czasie zyskała na popularności. Na zakup nieruchomości w tej części Warszawy decyduje się wielu klientów. Mowa tu zarówno o singlach, jak i rodzinach z dziećmi oraz osobach, które pracują w centrum.

Jakie są powody? Wspomnieć należy przede wszystkim o tym, że omawiana dzielnica rozwija się niezwykle dynamicznie. Cały czas poprawia się infrastruktura, dzięki czemu mieszkańcy mogą liczyć na szereg udogodnień, jak również na dostęp do wielu ciekawych, zielonych miejsc. Nie bez znaczenia jest ponadto szeroka oferta edukacyjna, biznesowa i kulturalna. Co równie istotne, realizowane inwestycje powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii budowlanych. Nowe segmenty na Białołęce są tego najlepszym przykładem.

Życie w tym rejonie Warszawy cenią sobie też osoby często podróżujące do centrum (np. do pracy). Za sprawą rozwoju komunikacji, czas dojazdu uległ znacznemu skróceniu. Licznie linie tramwajowe pozwalają na szybkie dotarcie do wybranych stacji metra, z których łatwo można przedostać się do konkretnych rejonów miasta.

Na koniec trzeba wspomnieć jeszcze o dostępne do wielu terenów zielonych, jak również ułatwień dla rodzin z dziećmi. Sprawia to, że planowanie życia na Białołęce naprawdę ma sens. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę bogaty rynek nieruchomości. Jak już wspomnieliśmy, segmenty zapewniają mnóstwo swobody i szereg innych korzyści, o których w żadnym wypadku nie należy zapominać.  Także biorąc pod uwagę kwestie finansowe – koszt zakupu nowych segmentów na Białołęce cały czas wydaje się niezwykle opłacalny.