Slawbud
Slawbud

Nowe osiedle w Łomiankach – zaplanuj bezpieczną przystań

Osiedle Park Chopina to najnowsza inwestycja dewelopera Sławbud. Realizuje ją w podwarszawskich Łomiankach, których ogromną zaletą jest niewielka odległość dzieląca je zarówno od stolicy, jak i Puszczy Kampinoskiej.

mapa jpg 2000piks wersjaB min

Osiedle Park Chopina to najnowsza inwestycja dewelopera Sławbud. Realizuje ją w podwarszawskich Łomiankach, których ogromną zaletą jest niewielka odległość dzieląca je zarówno od stolicy, jak i Puszczy Kampinoskiej. Nowoczesna zabudowa nieopodal rozległych terenów zielonych to doskonałe miejsce do spędzenia szczęśliwego życia u boku kochającej rodziny. Zaplanuj swoją bezpieczną przystań na Osiedlu Park Chopina.

Lokalizacja Osiedla Park Chopina

Lokalizacja Osiedla Park Chopina nie jest przypadkowa. Estetyczne budynki wielorodzinne znajdują się w okolicy ulicy Armii Poznań. To jeden z najładniejszych terenów w obrębie miasta, w pobliżu którego występuje infrastruktura drogowa ze ścieżkami rowerowymi i chodnikami. Niespełna kilometr dalej usytuowany jest przystanek umożliwiający sprawny dojazd do stacji metra na Młocinach autobusem linii 750.

Główny czynnik determinujący chęć zakupu mieszkania w Łomiankach stanowi łatwość dojazdu do stolicy. Wiele osób pragnie łączyć życie w spokojnej okolicy z pracą w sercu Warszawy, dlatego szczególną uwagę zwracają na szybkość transportu publicznego. Od 1 stycznia 2018 roku włączono Łomianki do I strefy biletowej ZTM Warszawa. Ujednolicono tym samym taryfę oraz podwyższono standard pojazdów. Zaktualizowano trasy niektórych autobusów i uruchomiono dodatkową linię ze względu na zwiększony popyt na przejazdy od poniedziałku do piątku.

W okresie letnim aktywne jest połączenie promem pieszo-rowerowym z Białołęką. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców okazałaby się również linia tramwajowa pomiędzy Łomiankami a stacją metra Młociny pozostająca na razie w sferze planów.

Osiedle budynków wielorodzinnych – zalety mieszkania w Łomiankach

Sławbud to rzetelny deweloper, który zrealizował już kilka inwestycji w Łomiankach i Warszawie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się między innymi projekty Bukowy Park, Natura Life, Nova Park czy Apartamenty Baczyńskiego. Potencjał tego niewielkiego miasta dostrzeżony przez firmę z branży budowlanej okazał się prawdziwy. Coraz więcej osób chce mieszkać w pobliżu stolicy, ale z dala od męczącego zgiełku i wielkomiejskiego pędu.

Osiedle Park Chopina to najnowsza realizacja Sławbud. W jej skład wchodzą wielorodzinne budynki odznaczające się designem zgodnym ze współczesnymi trendami. Nowoczesna zabudowa jest gwarancją estetycznego wyglądu nieruchomości, a także potwierdzeniem wykorzystania materiałów najwyższej jakości.

Lokale usytuowano na czterech kondygnacjach oraz antresoli. Każdy z nich posiada balkon lub taras, aby jeszcze efektywniej korzystać z dobrodziejstw malowniczej okolicy.

Jak wyglądają mieszkania na Osiedlu Park Chopina?

Do dyspozycji potencjalnych nabywców przeznaczono szereg różnorodnych mieszkań o metrażach od 29 do 77 m2. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, lub trzypokojowe umożliwiające zorganizowanie bezpiecznej przestrzeni zgodnej ze swoimi potrzebami.

Wszystkie wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby żyło się w nich komfortowo. Przemyślany rozkład i staranne doświetlenie pomieszczeń dzięki wysokim oknom to ich niepodważalne atuty. Nieruchomości parterowe wzbogacono o ogródki, a te zlokalizowane na najwyższym piętrze są dwupoziomowe. Na terenie Osiedla Park Chopina w Łomiankach znalazło się również miejsce dla rozległego parkingu naziemnego.

Połącz życie w sielskiej okolicy z pracą w Warszawie

Warszawa oferuje swoim mieszkańcom wiele korzyści. Stosunkowo wysokie zarobki, a także mnóstwo wydarzeń kulturalnych, sportowych czy koncertów. Nie każdy jest jednak gotowy na zamieszkanie w największym, polskim mieście. Zaplanuj swoją przyszłość w bezpiecznych i spokojnych Łomiankach, które znajdują się niezwykle blisko stolicy, ale życiu w nich nie towarzyszy tak duży stres, natłok ludzi oraz hałasu.

osiedle aleja chopina II lomianki blizniaki wizualizacja 02

Segmenty w Łomiankach dla miłośników ogrodnictwa

Na własny ogródek mogą liczyć nie tylko właściciele działek i domów jednorodzinnych. Dostęp do terenów zielonych gwarantują także segmenty, które cieszą się coraz większą popularnością. Także wśród dotychczasowych miłośników mieszkań. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na segmenty w Łomiankach.

Dlaczego? Ponieważ znajdują się w gminie położonej w niedalekiej odległości od Warszawy. Okażą się one więc niezwykle atrakcyjnym wyborem dla osób, które nie chcą nadmiernie oddalać się od dużego miasta, ale jednocześnie pragną o czymś więcej niż kawalerka. Pod tym względem, Łomianki wydają się wyborem idealnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
AdobeStock 56194694 min

Działka pod Warszawą – gdzie jej szukać?

Z powodu ogromnego tłoku i wciąż wysokich cen, wiele osób decyduje się obecnie na wyprowadzkę ze ścisłych centrów dużych miast. Przenoszą się oni na tereny podmiejskie, a także do innych gmin, położonych nieopodal. Dobrym na to przykładem jest Warszawa. Jej mieszkańcy coraz częściej inwestują w nieruchomości oddalone o kilkanaście bądź kilkadziesiąt kilometrów.

CZYTAJ WIĘCEJ
v2 min

Rynek pierwotny czy wtórny?

Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji życiowych. Warto ją więc podjąć z rozwagą, analizując wszelkie dostępne możliwości.

Nieruchomość można nabyć na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Na którą z opcji warto się zdecydować? Jaki dom lub mieszkanie na sprzedaż wybrać?

CZYTAJ WIĘCEJ
Wnetrze Osiedle Park Chopina 3

Jak zmniejszyć koszty utrzymania mieszkania?

Domowy budżet nie jest z gumy, dlatego warto zadbać o to, aby w każdym miesiącu ostateczny bilans był dodatni.

Obok czynszu, największym obciążeniem dla domowników są stałe wydatki na utrzymanie mieszkania, związane z opłatami za ogrzewanie, wodę i energię elektryczną. Czy można je w jakiś sposób obniżyć?

CZYTAJ WIĘCEJ
osiedle cedrowy park II lomianki blizniaki z budowy 004

Domy w okolicach Warszawy – czy warto?

Mieszkańcy stolicy coraz częściej wyprowadzają pod miasto, do okolicznych gmin. Sprzyja temu bogata oferta działek, a także gotowych domów. Znaleźć można je na przykład w Łomiankach.

Ta podwarszawska miejscowość w ostatnim czasie stała się niezwykle popularna. Czy warto porzucić Warszawę na rzecz własnego budynku poza jej granicami?

CZYTAJ WIĘCEJ
bud. C

Bezpieczeństwo przede wszystkim – ogrodzone osiedla w Łomiankach

Poczucie bezpieczeństwa to kwestia niezwykle istotna w kontekście wyboru przyszłego miejsca do życia. Decydując się na nowe mieszkanie, warto zwrócić uwagę na to, czy interesująca nas okolica pozwala na spokojne życie, bez obaw o kradzieże czy inne zagrożenia.

Z tego właśnie względu sporą popularnością cieszą się osiedla zamknięte, których w Łomiankach nie brakuje.

CZYTAJ WIĘCEJ
segment warszawa

Czy warto kupić segment w Łomiankach?

Dla osób szukających opcji pośredniej między ciasnym mieszkaniem a domem, segmenty wydają się rozwiązaniem wręcz idealnym. Zwłaszcza gdy położone są w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Z tego też powodu sporą popularnością cieszą się inwestycje w Łomiankach.

CZYTAJ WIĘCEJ
osiedle dzieci

Osiedle mieszkaniowe w Łomiankach – idealne miejsce dla dzieci

Zakup mieszkania to dla wielu osób jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Ma ona jeszcze większe znaczenie, jeśli lokum wybieramy nie tylko dla siebie, ale i dla dzieci. Wówczas należy wziąć pod uwagę potrzeby całej rodziny.

Czy mieszkanie pod Warszawą będzie dobrym rozwiązaniem dla dzieci? Co osiedle mieszkaniowe w Łomiankach ma do zaoferowania najmłodszym? Jak wybrać odpowiednie lokum dla rodziny?

CZYTAJ WIĘCEJ
bud. D tyl

Mieszkanie, segment czy dom – co wybrać w Łomiankach?

Łomianki to dynamicznie rozwijająca się, podwarszawska miejscowość, która urzeka bliskością terenów zielonych. Dogodne połączenie ze stolicą sprawia, że mieszkając tutaj, można czerpać pełnymi garściami z uroków, jakie daje sąsiedztwo z Warszawą, rezygnując jednocześnie z wielkomiejskiego zgiełku. Na jaką jednak nieruchomość warto się zdecydować? Mieszkanie? Segment? A może dom?

CZYTAJ WIĘCEJ
jeziorko scaled 1

Dlaczego warto zamieszkać pod Warszawą?

Warszawa to tętniące życiem miasto, które przyciąga ludzi z całej Polski, oferując im lepsze perspektywy zarobkowe i możliwości rozwoju.

Jak jednak każda aglomeracja ma swoje wady. Wysokie ceny mieszkań, korki, zanieczyszczenia i hałas to niedogodności, które mieszkańcy stolicy wymieniają najczęściej. Można ich uniknąć. Jak? Decydując się na zamieszkanie pod Warszawą. Okoliczne miejscowości mają bowiem wiele do zaoferowania.

CZYTAJ WIĘCEJ
v6 min 1 e1569928018296

Dom czy mieszkanie? Co wybrać?

Zakup nieruchomości to trudna i odpowiedzialna decyzja. Należy ją podjąć z rozwagą, by potem nie żałować. Jedną z najważniejszych kwestii, nad którymi należy się zastanowić, zanim zapukamy do drzwi dewelopera, jest rodzaj nieruchomości.

Co wybrać? Dom? A może mieszkanie? To dylemat inwestycyjny wielu osób. Które z tych rozwiązań jest więc lepsze?

CZYTAJ WIĘCEJ
POWRÓT DO LISTY WPISÓW