Natura Park – SPRZEDANE - Domy z poddaszem i garażem

Segmenty z garażami w Łomiankach

Atuty budynku i lokali

  • duża przestrzeń stanowiąca alternatywę dla mieszkania w bloku,
  • najwyższa jakość materiałów budowlanych i ocieplenia,
  • energooszczędna technologia redukująca koszt utrzymania domu,
  • kameralna i zaciszna zabudowa,
  • własny garaż,
  • obecność ogródka i okolica obfitująca w zieleń.

Osiedle Natura Park to inwestycja dewelopera z Łomianek, która stanowi wyjątkowe miejsce dla rodzin. Budynki mieszkalne w bliźniaczej zabudowie zostały wzbogacone o garaże, duże działki (ok. 490 m2), a powierzchnia lokali oscyluje w granicach od 122 do 180 m2.

Segmenty w Łomiankach charakteryzują się wyjątkowo designerską aranżacją i dużą użytecznością. Teren działki jest ogrodzony, a jej powierzchnię zagospodarowano w zakresie wjazdu do garażu, tarasu oraz chodników.

Wnętrze nowych domów na terenie osiedla Natura Park w Łomiankach sprzyja wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się najbardziej reprezentacyjna strefa mieszkania. W jej skład wchodzi wyjątkowy pokój dzienny wyposażony w kominek gwarantujący niepowtarzalny klimat, a także kuchnię z jadalnią, które można częściowo oddzielić. Dzięki funkcjonalnemu wyjściu na taras oraz do garażu można się do nich dostać w łatwy sposób z poziomu parteru. Udając się na wyższe piętro, można skorzystać z trzech sypialni oraz eleganckiej łazienki, a na najwyższej kondygnacji znajduje się poddasze.

REKREACJA

Osiedle Natura Park zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulic Kamińskiego oraz Kościelna Droga. Okolica jest niezwykle malownicza, a bliska odległość od centrum miasta daje możliwość korzystania z centrów handlowych, spa, sklepów oraz innych lokali usługowych w Łomiankach.

 

Lokalizacja

Łomianki, ul. Kościelna Droga 52 /Kamińskiego

Lokalizacja inwestycji Natura Park jest oddalona od centrum Warszawy zaledwie o 10 km. Stanowi zatem doskonałe miejsce dla rodzin chcących korzystać z uciech oferowanych przez stolicę, ale także mieć możliwość odpoczynku w zielonej i cichej okolicy.

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!