Nova Park - Lokale o powierzchni od 80 do 120 m²

Segmenty w Łomiankach w zabudowie bliźniaczej

Atuty budynku i lokali

  • atrakcyjna alternatywa dla niewielkiego mieszkania w bloku,
  • najwyższa jakość materiałów gwarantująca bezpieczeństwo i efektywną izolację cieplną,
  • niskie koszty utrzymania lokalu dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii,
  • przyłącze wodno-kanalizacyjne z sieci miejskiej,
  • segment z własnym ogródkiem zlokalizowany w zielonej okolicy.

Inwestycja Nova Park jest realizowana na fali sukcesu osiedli Bukowy Park I i II. Nowe segmenty w Łomiankach cieszą się ogromnym zainteresowaniem szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Powierzchnia lokali waha się między 80 a 120 m2. Każdy budynek charakteryzuje się obecnością przestronnego poddasza, a także dobrze zagospodarowanej działki. Osiedle jest położone na zielonych terenach sprzyjających spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, a bliska odległość od lokali usługowych w centrum Łomianek czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną.

Niezwykłe segmenty w Łomiankach zostały zaprojektowane w zabudowie bliźniaczej. Wewnątrz bryły jednego budynku znajdują się dwa mieszkania, których przestrzeń użytkowa została zaaranżowana na trzech kondygnacjach. Na terenie działki znalazło się miejsce dla ogródka, miejsc parkingowych, a także tarasu i chodników.

Nowe domy w Łomiankach są bardzo funkcjonalne, a każdy metr kwadratowy przestrzeni został idealnie wykorzystany. Na parterze segmentów znajduje się duży salon wzbogacony o elegancki kominek, kuchnię z jadalnią, które są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, oraz toaletę. Poprzez otwartą klatkę schodową można dostać się na piętro, gdzie usytuowano trzy estetyczne sypialnie i łazienkę. Każdy domownik z pewnością doceni również obecność poddasza.

REKREACJA

Okolica zachęca do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wspólne wycieczki rowerowe, jogging czy spacery z pewnością ułatwią zachowanie dobrego zdrowia i zacieśnią więzy rodzinne.

WYGODA

W centrum Łomianek znajdują się lokale usługowe, a także liczne punkty rozrywkowo-usługowe i placówki oświatowe. Obecność centrów handlowych, szkół czy ośrodków zdrowia wpływa na codzienną wygodę mieszkańców.

Lokalizacja

Łomianki, ul. Kościelna Droga 2 /Wiślana

Dogodny dojazd - bliska odległość od centrum Warszawy sprawia, że można dojechać do niej we względnie krótkim czasie. Łomianki to doskonałe miejsce dla osób chcących korzystać z dobrodziejstw stolicy, funkcjonując jednocześnie z dala od jej zgiełku i hałasu.

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!