Czy warto kupić segment w Łomiankach?

segment warszawa - Czy warto kupić segment w Łomiankach?

Dla osób szukających opcji pośredniej między ciasnym mieszkaniem a domem, segmenty wydają się rozwiązaniem wręcz idealnym. Zwłaszcza gdy położone są w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Z tego też powodu sporą popularnością cieszą się inwestycje w Łomiankach.

Życie w segmencie ma wiele zalet. Wspomnieć należy przede wszystkim o znacznie większej przestrzeni w porównaniu ze standardowym mieszkaniem. Przeważnie oscyluje ona w granicach 100-150 metrów kwadratowych. Zapewnia więc dużą swobodę życia, a także mnóstwo możliwości aranżacyjnych. W porównaniu z blokiem, nie musimy martwić się również bliskością sąsiadów. Będzie to więc dobry wybór dla osób, które wychowywały się w domu jednorodzinnym, a teraz chcą mieć własne lokum, choć niekoniecznie stać je na wybudowanie domu.

Nie można zapominać również o przydomowym ogródku i  garażu, które w segmentach znajduje się bardzo często. Do tego dochodzi nieco niższa cena inwestycji niż w przypadku domu. Wszystko to warto dopełnić jeszcze odpowiednią okolicą.

Segmenty w Łomiankach – inwestycja w teraźniejszość i przyszłość

To niewielkie miasteczko w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Między innymi z tego właśnie względu liczba realizowanych w nim inwestycji stale rośnie – budowane są mieszkania w Łomiankach, domy, a także segmenty. Dlaczego to miejsce wydaje się tak atrakcyjne?

Głównym powodem jest doskonała lokalizacja. Łomianki leżą zaledwie 15 kilometrów od Warszawy, dlatego też często osiedlają się tam ludzie, którzy mają dość życia w zatłoczonej stolicy, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z jej bliskości. Zwłaszcza że komunikacja między Łomiankami a Warszawa jest bardzo dobra. Podróż z miasta do miasta wynosi zaledwie kilkanaście minut.

To oczywiście nie wszystko. Choć Łomianki to małe miasto (jego powierzchnia wynosi zaledwie 18,5 km2), mieszkańcy korzystają z bogatej oferty kulturowej, sportowej i edukacyjnej.  Szkoły podstawowe, gimnazja, uczelnie, ścieżki rowerowe, kluby tenisowe – wszystko to znajdziemy w Łomiankach. Do tego wszystkiego dochodzi również zaciszna okolica, zupełnie inna od tej panującej w stolicy.

Inwestycja w segment w Łomiankach

Nie da się ukryć, że segment to bardzo atrakcyjna alternatywa dla życia w bloku i dość wysokich wydatków, jakie należy ponieść podczas budowy domu. Z jednej strony zyskujemy więc sporą swobodę związaną z większym metrażem własnym terenem zielonym, a z drugiej ograniczamy nieco koszty.

Nie bez znaczenia jest również sama oferta segmentów w Łomiankach. Na co między innymi mogą liczyć zainteresowani Klienci?

  • Własny garaż i działka – o powierzchni nawet kilkuset metrów kwadratowych.
  • Cicha okolica – Łomianki to bardzo zielone miasto, pełne parków i spokojnych miejsc. Brak w nim nadmiernego ruchu ulicznego czy też tłumów typowych dla dużych miast.
  • Spory wybór segmentów – są zróżnicowane przede wszystkim pod względem powierzchni użytkowej, która w niektórych przypadkach wynieść może nawet ponad 150 metrów kwadratowych.
  • Bezpieczeństwo – wynika nie tylko z samej okolicy, ale również z tego, że segmenty budowane w Łomiankach mają przeważnie ogrodzenie.
  • Dostęp do nowych technologii – nowe budynki powstają, rzecz jasna, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i systemów. Gwarantują one między innymi odpowiednią izolację termiczną oraz energooszczędność.

Łomianki to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gmin położonych pod Warszawą. Zakup segmentu w tym miejscu jest więc inwestycją w przyszłość.

Komu warto polecić właśnie taki wybór? Segmenty powinny zainteresować zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby pracujące w Warszawie, które niekoniecznie chcą mieszkać w stolicy. Często szukają one zacisznych miejsc, zapewniających szybki dojazd do pracy, a także bliskość sklepów, restauracji czy też ośrodków sportowych. Biorąc to pod uwagę, segmenty w Łomiankach wydają się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!