Dbamy o Ciebie – kup mieszkanie bez wychodzenia z domu

Szanowni Państwo,

z uwagą śledzimy dynamiczny rozwój wydarzeń związanych z epidemią koronawirusa i stosujemy się do wprowadzanych przepisów.

Poniżej przedstawiamy aktualne informacje dotyczące obsługi klientów oraz realizacji naszych inwestycji.

OFERTA – WYBÓR MIESZKANIA

Informujemy, że nasze biuro sprzedaży w Łomiankach pracuje bez zakłóceń od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 w sobotę prowadzi dyżur telefoniczny w godzinach 10-14.

Wprowadziliśmy niezbędne środki ochrony oraz przeszkoliliśmy pracowników zgodnie z zaleceniami WHO i GIS.

Spotkania osobiste możliwe są po wcześniejszym umówieniu daty i godziny spotkania. W naszym biurze można osobiście złożyć lub odebrać dokumenty.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i ograniczenia w kontaktach bezpośrednich, proponujemy naszym klientom przedstawienie oferty telefonicznie lub mailowo.

Niezależnie od tego jesteśmy w trakcie wdrażania nowego kanału kontaktu z klientami – video chat. Mamy nadzieję, że ten system ułatwi naszym klientom podejmowanie decyzji w zakresie zakupu mieszkania.

Na życzenie klientów istnieje również możliwość zdalnego podpisania umowy rezerwacyjnej.

 

Dbamy o Ciebie  – kup mieszkanie bez wychodzenia z domu

 

ZAWIERANIE UMÓW DEWELOPERSKICH

Jedyną procedurą w trakcie zakupu mieszkania, która musi być przeprowadzona osobiście – zgodnie z polskim prawem – jest notarialne podpisanie umowy deweloperskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Krajowej Rady Notarialnej, które potwierdza, że czynności notarialne wykonywane są na bieżąco z zachowaniem  środków ostrożności zgodnie z zaleceniami GIS i WHO.

 

SYTUACJA NA BUDOWIE

Spółka na bieżąco monitoruje stan prowadzonych przedsięwzięć. Dzisiejszy stan zawansowania większości prac znacząco wyprzedza wcześniejsze założenia i przyjęty harmonogram prac.

Jesteśmy generalnym wykonawcą naszych inwestycji co pozwala nam na większą elastyczność w decyzjach. Naszą przewagą, zapewniającą stabilność, jest silna pozycja finansowa: brak zadłużenie na realizację inwestycji i wysoki poziom środków własnych co oznacza pełne bezpieczeństwo działalności i realizacji projektów. Mamy na stanie wszystkie niezbędne materiały i komponenty budowlane. Budowy pracują normalnie dzięki wykwalifikowanych pracowników zatrudnionych na etatach oraz podwykonawcom od lat współpracującym ze spółką.

Pierwszy etap inwestycji Osiedla Park Chopina jest obecnie w końcowej fazie realizacji.

Drugi etap inwestycji prowadzony jest zgodnie z przyjętym harmonogramem. Prace stanów surowych postępują bez zakłóceń.

Sytuacja na budowach jest stabilna, prace są realizowane bez zakłóceń, terminy realizacji inwestycji, z dzisiejszej perspektywy, są niezagrożone.

 

KREDYTY HIPOTECZNE

Działalność banków w Polsce została jednak dostosowana do warunków epidemicznych panujących w kraju.

Nadal można składać wnioski kredytowe. Kredytodawcy wskazują, że nie obserwują jak na razie opóźnień, ale banki są ostrożniejsze przy wydawaniu decyzji kredytowych.

Samo zaciągnięcie kredytu hipotecznego i dopełnienie wszystkich formalności z tym związanych wymaga osobistej wizyty klienta w oddziale bankowym i gromadzenia licznych dokumentów ale wszystkie banki i urzędy obsługują klientów przy zachowaniu środków ochrony indywidualnej.

 

Koronawirus nie miał dotychczas negatywnego wpływu na tempo sprzedaży mieszkań. Sytuacja na budowach również na ten moment jest stabilna. Jeśli epidemię uda się opanować w najbliższych miesiącach, nie powinna ona mieć wpływu na realizacje naszych inwestycji.

 

Z poważaniem

Zarząd Spółki Sławbud

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!