Dlaczego warto zaufać wieloletnim deweloperom?

ikona bud C - Dlaczego warto zaufać wieloletnim deweloperom?

Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu każdego człowieka. Podczas jej realizacji nie można więc kierować się przypadkiem i podejmować lekkomyślnych decyzji. Każdy wybór powinien zostać poprzedzony dokładną analizą przydatności oraz opłacalności przedsięwzięcia. Tyczy się to nie tylko lokalizacji, wielkości lokalu czy sąsiedztwa, ale również wyboru dewelopera, który będzie odpowiadał za realizację inwestycji.

Wieloletni kredyt, oszczędności życia, psychiczny spokój – śmiało można powiedzieć, że podczas zakupu mieszkania lub domu stawiamy na szali naprawdę wiele. Tym bardziej więc deweloper nie powinien zostać wybrany pochopnie. Wciąż rozwijające się nowe budownictwo, a także niezwykle dynamiczny rynek nieruchomości przekłada się na obecność wielu firm oferujących domy i mieszkania na sprzedaż. Nie każda z nich okaże się jednak godna polecenia.

Zalety wyboru doświadczonego dewelopera

W głowach wielu z Was zapewne zrodzi się pytanie – co więc decyduje o tym, czy konkretni deweloperzy są warci zaufania czy też nie? Najlepszą odpowiedzią wydaje się doświadczenie. Ze względu na specyfikę rynku nieruchomości, to właśnie wieloletnia działalność w większości przypadków jest najlepszą gwarancją pozytywnej realizacji inwestycji.

Dlaczego? Poniżej wskazujemy na największe zalety, jakimi mogą pochwalić się deweloperzy działający na rynku do wielu lat.

  • Know-how – firmy początkujące dopiero je kształtują, przez co mogą popełniać błędy. Doświadczony deweloper dawno ma to za sobą, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. 
  • Mnóstwo realizacji – w przypadku kilkudziesięciu lat funkcjonowania na rynku, liczby zakończonych inwestycji idą w setkach. Co równie istotne, możemy mieć pewność, że zrealizowane zostały projekty niezwykle zróżnicowane, w różnych miejscach. 
  • Zaplecze finansowe – wspomniane realizacje i zaufanie klientów przekłada się na bezpieczeństwo finansowe oraz techniczne, jakie jest w stanie zapewnić deweloper mieszkaniowy. 
  • Wykwalifikowana kadra – firmy działające na rynku od wielu lat tworzone są przez niezwykle doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy na branży zjedli zęby.

Wszystko to daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że zakup mieszkania lub domu przebiegnie bez żadnych problemów. Sławbud działa na rynku już od 25 lat – przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 600 projektów. Zaufało nam ponad 700 rodzin.

Łatwa weryfikacja

Wieloletni deweloper to także transparentny deweloper. Znacznie łatwiej można go bowiem sprawdzić pod kątem wcześniejszych realizacji oraz zadowolenia klientów, którzy w przeszłości zdecydowali się na jego usługi.

Wystarczy przejrzeć proces sprzedażowy  poprzednich inwestycji, a także wszelkie opinie, które niezwykle często są publikowane w Internecie – na forach tematycznych, stronach www, portalach społecznościowych, czy też w wyszukiwarkach internetowych. Tak rozumiana przejrzystość pozwala szybko przekonać się, czy konkretny deweloper mieszkaniowy na pewno jest godny zaufania. To, że działa na rynku od kilkudziesięciu lat, może świadczyć tylko o jednym – zna się na swojej działalności i wie, jak spełnić wymagania swoich klientów.

Bezpieczna realizacja

Zostańmy jeszcze na chwilę przy transparentności, by poruszyć niezwykle istotną kwestię finansowania. Jak już wspomnieliśmy, zakup mieszkania bądź domu zawsze wiąże się z ryzykiem. Nie warto go więc potęgować poprzez wybór początkującego, niedoświadczonego dewelopera, który może popełnić błąd niedoszacowania inwestycji. To zaś wiązać się będzie z opóźnieniami, a nawet gorszym standardem kupowanego lokalu.

Wieloletni deweloper zawsze stawia na sprawdzone rozwiązania. Wie, z czego skorzystać i w jaki sposób poprowadzić inwestycję, aby nie generowała ona dodatkowych kosztów (także eksploatacyjnych).

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o tym, że doświadczony deweloper mieszkaniowy jest w stanie zapewnić bardzo szeroką ofertę, zróżnicowaną pod względem lokalizacji, a także wielkości i standardu lokali. Powyższe argumentów trudno zbagatelizować. Wskazują one bowiem jednoznacznie, że to właśnie wieloletni deweloper wydaje się najbardziej godny zaufania.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!