Osiedle Park Chopina

LOGO png e1572704410597 - Osiedle Park Chopina

Osiedle Park Chopina to wyjątkowa inwestycja realizowana na terenie podwarszawskich Łomianek. Nowoczesne, energooszczędne budynki, zadbana przestrzeń wspólna i staranne wykończenie. Jakie jeszcze korzyści oferują nowe mieszkania w Łomiankach?

Dlaczego warto mieszkań w Łomiankach?

Zalety życia w Łomiankach  łatwo dostrzec już na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na mapę. Miejscowość ta jest bowiem perfekcyjnie usytuowana. Od centrum Warszawy dzieli ją dystans zaledwie kilkunastu kilometrów, które można pokonać samochodem lub komunikacją miejską. Dobre połączenia drogowe, a także bliskość stacji metra Młociny powodują, że Warszawa jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, co jest atutem dla osób preferujących wielkomiejski styl życia lub pracujących w stolicy.

Łomianki gwarantują swoim mieszkańcom jednak swoisty balans. Miasto graniczy nie tylko z tętniącą życiem Warszawą, ale także Puszczą Kampinoską będąca oazą spokoju. Każdy człowiek, który lubi relaks na łonie natury, doceni obecność rozległych terenów zielonych w najbliższej okolicy. Atrakcyjność Łomianek potwierdzają liczne badania, a szereg raportów jak na dłoni pokazuje, że zapewniają one satysfakcjonujący komfort życia.

Nowoczesne inwestycje deweloperskie w Łomiankach

Do Łomianek migruje wielu mieszkańców Warszawy i innych okolicznych miejscowości. W odpowiedzi na zapotrzebowanie ludzi Sławbud realizuje kolejne inwestycje deweloperskie. Jedną z najbardziej popularnych jest osiedle Park Chopina. Pierwszy etap tego projektu uwzględnia dwa wielorodzinne budynki o nowoczesnym designie. Nawet patrząc na proces realizacji budowy, widzi się najwyższą jakość materiałów oraz staranność wykonania. Budynki składają się z czterech kondygnacji. Właściciele lokali na najwyższym piętrze mają do dyspozycji mieszkania dwupoziomowe z antresolą, a na parterze – eleganckie ogródki.

Osiedle Park Chopina oferuje mieszkania, których powierzchnia waha się w granicach od 29 do 77 m2. Każda z nich ma własny balkon (5 m2), wysokie okna gwarantujące doświetlenie wnętrz oraz optymalny rozkład pomieszczeń. Na terenie osiedla znajdują się również rekreacyjne tereny zielone z jeziorkiem i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Rozwój osiedla Park Chopina – mieszkania w drugim etapie inwestycji

W ramach drugiego etapu sprzedaży lokali na osiedlu Park Chopina przekazujemy kilkadziesiąt mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oscylującej w granicach od 29 do 96 m2. Dzięki temu zarówno single lub pary, jak i wielodzietne rodziny znajdują tam swoją oazę. Nowoczesna zabudowa i rozsądne rozwiązania sprawiły, że nawet najmniejsze nieruchomości gwarantują komfort życia oraz wygodę. Wszystkie mieszkania na osiedlu Park Chopina mają duże okna zapewniające satysfakcjonujące oświetlenie, a także balkony o powierzchni 5m2. Osoby zamieszkujące lokale na najniższej kondygnacji czteropiętrowych budynków mają do swojej dyspozycji estetyczne ogrody, a najwyższej – antresolę.

Przestrzeń między Warszawą a Kampinoskim Parkiem Narodowym

Łomianki są bezapelacyjnie jedną z najpopularniejszych sypialni Warszawy. Raport opublikowany przez Główny Urząd Statystyczny potwierdza, że osoby migrujące ze stolicy chętnie wybierają właśnie tę miejscowość. Na taką przeprowadzkę zdecydowało się w latach 2006-2015 aż 5,4 tysiąca osób. Wysoki wskaźnik zadowolenia z życia mieszkańców Łomianek zachęca do tego ludzi z całego kraju.

Inwestycje deweloperskie pod Warszawą są niezwykle popularne. Wśród najlepszych do życia miejscowości, Łomianki wymieniane są na pierwszym miejscu. Sławbud odpowiada na potrzeby i oczekiwania ludzi, realizując na ich terenie kolejne projekty. Zamknięte osiedle z własnym terenem zielonym i jeziorkiem oraz budynki o nowoczesnej architekturze są odpowiedzią na oczekiwania osób poszukujących swojej przestrzeni do życia i mieszkania.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!