Nowe osiedle w Łomiankach – zaplanuj bezpieczną przystań

mapa jpg 2000piks wersjaB min - Nowe osiedle w Łomiankach - zaplanuj bezpieczną przystań

Osiedle Park Chopina to najnowsza inwestycja dewelopera Sławbud. Realizuje ją w podwarszawskich Łomiankach, których ogromną zaletą jest niewielka odległość dzieląca je zarówno od stolicy, jak i Puszczy Kampinoskiej. Nowoczesna zabudowa nieopodal rozległych terenów zielonych to doskonałe miejsce do spędzenia szczęśliwego życia u boku kochającej rodziny. Zaplanuj swoją bezpieczną przystań na Osiedlu Park Chopina.

Lokalizacja Osiedla Park Chopina

Lokalizacja Osiedla Park Chopina nie jest przypadkowa. Estetyczne budynki wielorodzinne znajdują się w okolicy ulicy Armii Poznań. To jeden z najładniejszych terenów w obrębie miasta, w pobliżu którego występuje infrastruktura drogowa ze ścieżkami rowerowymi i chodnikami. Niespełna kilometr dalej usytuowany jest przystanek umożliwiający sprawny dojazd do stacji metra na Młocinach autobusem linii 750.

Główny czynnik determinujący chęć zakupu mieszkania w Łomiankach stanowi łatwość dojazdu do stolicy. Wiele osób pragnie łączyć życie w spokojnej okolicy z pracą w sercu Warszawy, dlatego szczególną uwagę zwracają na szybkość transportu publicznego. Od 1 stycznia 2018 roku włączono Łomianki do I strefy biletowej ZTM Warszawa. Ujednolicono tym samym taryfę oraz podwyższono standard pojazdów. Zaktualizowano trasy niektórych autobusów i uruchomiono dodatkową linię ze względu na zwiększony popyt na przejazdy od poniedziałku do piątku.

W okresie letnim aktywne jest połączenie promem pieszo-rowerowym z Białołęką. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców okazałaby się również linia tramwajowa pomiędzy Łomiankami a stacją metra Młociny pozostająca na razie w sferze planów.

 

Osiedle budynków wielorodzinnych – zalety mieszkania w Łomiankach

Sławbud to rzetelny deweloper, który zrealizował już kilka inwestycji w Łomiankach i Warszawie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się między innymi projekty Bukowy Park, Natura Life, Nova Park czy Apartamenty Baczyńskiego. Potencjał tego niewielkiego miasta dostrzeżony przez firmę z branży budowlanej okazał się prawdziwy. Coraz więcej osób chce mieszkać w pobliżu stolicy, ale z dala od męczącego zgiełku i wielkomiejskiego pędu.

Osiedle Park Chopina to najnowsza realizacja Sławbud. W jej skład wchodzą wielorodzinne budynki odznaczające się designem zgodnym ze współczesnymi trendami. Nowoczesna zabudowa jest gwarancją estetycznego wyglądu nieruchomości, a także potwierdzeniem wykorzystania materiałów najwyższej jakości.

Lokale usytuowano na czterech kondygnacjach oraz antresoli. Każdy z nich posiada balkon lub taras, aby jeszcze efektywniej korzystać z dobrodziejstw malowniczej okolicy.

 

Jak wyglądają mieszkania na Osiedlu Park Chopina?

Do dyspozycji potencjalnych nabywców przeznaczono szereg różnorodnych mieszkań o metrażach od 29 do 77 m2. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, lub trzypokojowe umożliwiające zorganizowanie bezpiecznej przestrzeni zgodnej ze swoimi potrzebami.

Wszystkie wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby żyło się w nich komfortowo. Przemyślany rozkład i staranne doświetlenie pomieszczeń dzięki wysokim oknom to ich niepodważalne atuty. Nieruchomości parterowe wzbogacono o ogródki, a te zlokalizowane na najwyższym piętrze są dwupoziomowe. Na terenie Osiedla Park Chopina w Łomiankach znalazło się również miejsce dla rozległego parkingu naziemnego.

 

Połącz życie w sielskiej okolicy z pracą w Warszawie

Warszawa oferuje swoim mieszkańcom wiele korzyści. Stosunkowo wysokie zarobki, a także mnóstwo wydarzeń kulturalnych, sportowych czy koncertów. Nie każdy jest jednak gotowy na zamieszkanie w największym, polskim mieście. Zaplanuj swoją przyszłość w bezpiecznych i spokojnych Łomiankach, które znajdują się niezwykle blisko stolicy, ale życiu w nich nie towarzyszy tak duży stres, natłok ludzi oraz hałasu.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!