Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach – zainwestuj w przyszłość

JPG V3B - Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach - zainwestuj w przyszłość

Budownictwo mieszkaniowe w Łomiankach kwitnie. Raport GUS z  2018 roku potwierdza, że liczba oddanych do użytku nieruchomości na terenie gminy wciąż rośnie. Nowoczesne inwestycje deweloperskie w niespełna trzydziestotysięcznym mieście nikogo jednak nie dziwią. Sypialnia Warszawy umożliwia bowiem spokojne i bezpieczne życie w pobliżu zatłoczonej stolicy Polski. Zainwestuj w przyszłość swojej rodziny i zdecyduj się na zakup mieszkania na nowym Osiedlu Park Chopina.

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego w Łomiankach

Współczesne budownictwo zapewnia lokatorom różnorodne korzyści. Najnowsze realizacje deweloperów z ostatnich lat są zdecydowanie bardziej funkcjonalne, energooszczędne i estetyczne od zabudowy z wieloletnią historią.

Pięciokondygnacyjne budynki na Osiedlu Park Chopina w Łomiankach prezentują się niezwykle schludnie. Atrakcyjna bryła nieruchomości w połączeniu z biało-szarą elewacją zgodną z aktualnymi trendami stanowią gwarancję życia w niepowtarzalnej przestrzeni. Zewnętrzne walory wizualne podkreślają również przeszklone balustrady na balkonach oraz tarasach. Zmotoryzowani mieszkańcy docenią także obecność rozległego parkingu naziemnego.

 

Nieruchomość w Łomiankach to dobra inwestycja

Popyt na mieszkania w najbliższej okolicy Warszawy prawdopodobnie zawsze będzie kształtował się na wysokim poziomie, więc taka nieruchomość stanowi jednocześnie przemyślaną inwestycję. Jednak wybierając konkretną ofertę, warto znaleźć rzetelnego dewelopera. Sławbud może pochwalić się kilkoma udanymi realizacjami na terenie aglomeracji warszawskiej.

Łomianki ciągle się rozwijają i nic nie zwiastuje zmniejszenia atrakcyjności tej lokalizacji. Dane GUS wskazują, że to dobre miejsce do planowania przyszłości swojej rodziny. Rośnie liczba placówek oświatowych oraz obiektów użyteczności publicznej. W mieście działa wiele klubów sportowych i grup artystycznych, które ułatwiają zagospodarowanie czasu wolnego najmłodszych mieszkańców. Struktura wydatków gminy potwierdza, że losy społeczności nie są samorządowcom obojętne. Blisko 15% budżetu na 2017 rok przeznaczono na wsparcie rodzin, a ponad 22% na usprawnienie transportu publicznego.

 

Rozkład pokoi w mieszkaniach na Osiedlu Park Chopina

Do dyspozycji przyszłych właścicieli są nieruchomości składające się z jednego, dwóch lub trzech pokoi, a także lokale dwupoziomowe. Wszystkie wzbogacono o balkon bądź taras. Mieszkania zaaranżowano tak, aby gwarantowały wysoki standard życia nawet na niewielkim metrażu. W zależności od wybranego wariantu powierzchnia oscyluje w granicach od 29 do 77 m2. Istotnymi zaletami realizacji Sławbud w Łomiankach są staranne wykończenia oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów budowlanych gwarantujących bezpieczeństwo i efektywną izolację cieplną. Oba atuty przełożą się również na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

 

Osiedla Park Chopina – lokalizacja w malowniczym otoczeniu

Lokalizacja Osiedla Park Chopina została starannie wyselekcjonowana i przemyślana. Budynki znajdują się na jednej z najładniejszych ulic w Łomiankach – Alei Chopina. Dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej czy ścieżek rowerowych, a także łatwy dojazd do Warszawy samochodem lub autobusem linii 750 sprawiają, że położenie osiedla jest doskonałe. Od atrakcji oferowanych przez stolicę przyszłych mieszkańców dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów, a jeszcze bliżej znajduje się Kampinoski Park Narodowy będąca oazą dla osób spragnionych regularnego obcowania z naturą.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!