O Nas

onas - O Nas

SŁAWBUD to deweloper z Łomianek z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który dba o utrzymanie najwyższego standardu świadczonych usług oraz kompleksową obsługę Klientów. Głównym przedmiotem naszej działalności jest budowa osiedli mieszkaniowych, jak również kameralnych budynków jednorodzinnych, domów i lokali w okolicach Warszawy. Inwestycje prowadzimy również na terenie stolicy.

Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne domy i mieszkania na sprzedaż bez pośredników. Dzięki przemyślanym projektom i zastosowaniu materiałów najwyższej jakości są to rozwiązania cieszące się uznaniem wśród użytkowników. Zapewniają bowiem wysoki komfort mieszkania. Z tego samego powodu dużym zainteresowaniem cieszą się także nasze segmenty w Łomiankach, jak i domy w okolicach Warszawy.

Niezależnie od rodzaju budynku każda nasza inwestycja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań projektowych. Dzięki temu oddane do użytku osiedla mieszkaniowe w Łomiankach są funkcjonalne, estetyczne, a co najważniejsze – tanie w eksploatacji i nie wymagające dużego zapotrzebowania na energię.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!