Osiedle Park Chopina - Mieszkania od 29m² do 77m²

Osiedle budynków wielorodzinnych w Łomiankach

Atuty budynku i lokali

  • nowoczesna zabudowa i design,
  • bliskość parku kampinoskiego,
  • doświetlone wnętrza dzięki wysokim oknom,
  • balkon, taras lub ogródek w cenie mieszkania,
  • staranne wykończenie,
  • najwyższa jakość materiałów gwarantująca bezpieczeństwo i efektywną izolację cieplną.

Osiedle Park Chopina, zlokalizowane przy ul. Aleja Chopina w Łomiankach, łączy doskonałe położenie z przyjazną i funkcjonalną architekturą oraz dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej. Osiedle wyróżnia duży wybór 1-, 2- i 3- pokojowych mieszkań oraz przemyślane wykorzystanie powierzchni. Mieszkania są funkcjonalne, jasne i przestrzenne.

Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale 1-, 2- i 3- pokojowe, od 29 do 77 m2. Każde, nawet najmniejsze, mieszkania zostały zaplanowane tak, aby były ustawne i wygodne. Doświetlenie zapewniają duże okna, a każdy lokal posiada duży balkon lub taras. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki. Na IV kondygnacji zaprojektowane zostały mieszkania dwupoziomowe z antresolą i tarasami. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca parkingowe.

Lokalizacja naszego Osiedla to gwarancja spokoju i kameralnego klimatu. Bliskość parku kampinoskiego, jezior i innych terenów zielonych daje duże możliwości rekreacyjne. Właściciele mieszkań na Osiedlu Park Chopina będą mogli pozwolić sobie na codzienne spacery, jogging czy rower. To wyjątkowe połączenie zielonego otoczenia i rozwiniętej infrastruktury.

Lokalizacja

Łomianki, al. Chopina/ul. Armii Poznań

Dużą zaletą zaproponowanej lokalizacji jest sprawna komunikacja z Warszawą. Inwestycja położona jest blisko jednej z najładniejszych ulic w Łomiankach, Alei Chopina, która jest ulicą asfaltową ze ścieżkami rowerowymi i chodnikami. Zakup nieruchomości na Osiedlu Park Chopina pozwoli połączyć mieszkanie w spokojnej lokalizacji z pracą i rozwojem w dużym mieście.

Projekty

Cennik

Zadaj pytanie za pomocą forlmuarza kontaktowego

ZADZWOŃ 510 190 900

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt 900 - 1700
Sb 900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!