Natura Park - Domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne wolnostojące w Łomiankach

Atuty budynku i lokali

  • innowacyjna technologia budowy minimalizująca koszty utrzymania,
  • energooszczędny piec kondensacyjny,
  • trzyszybowe okna doskonale doświetlające mieszkanie,
  • dodatkowa izolacja termiczna ścian oraz podposadzkowa,
  • garaż jednomiejscowy z możliwością dokupienia zadaszonej wiaty,
  • wyjście z salonu na duży taras,
  • funkcjonalna przestrzeń na poddaszu.

Osiedle Natura Park to nowe mieszkania w Łomiankach, które stanowią kontynuację projektu Bukowy Park I. Zlokalizowane jest w zielonej okolicy sprzyjającej efektywnemu relaksowi. Każdy budynek został stworzony z użyciem najwyższej jakości materiałów gwarantujących redukcję kosztów utrzymania. Cena domów w Łomiankach jest bardzo atrakcyjna, a ich powierzchnia waha się w granicach od 138 do 198 m2. W ich skład wchodzi również poddasze oraz jednomiejscowy garaż.

Nowoczesna zabudowa uwzględnia wykorzystanie dobrych komponentów oraz innowacyjnych rozwiązań. Pustaki ceramiczne Porotherm DRYFIX, z żelbetowymi stropami monolitycznymi zapewniają dodatkową izolacją termiczną ścian. Pokrycie dachu w postaci blachy panel na rąbek w kolorze grafitowym to forma łącząca estetykę z funkcjonalnością. Wszystkie pozostałe detale architektoniczne dodadzą mieszkaniom w Łomiankach niepowtarzalnego charakteru.

Wnętrze domów w okolicach Warszawy zostało zaprojektowane w przemyślany sposób, a każdy metr przestrzeni skrzętnie wykorzystany. Dzięki podzieleniu całej powierzchni na funkcjonalne strefy, korzystanie z lokalu na co dzień jest wyjątkowo komfortowe. Parter to jednoprzestrzenne, najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie domu w Łomiankach. Znajdują się w nim zarówno miejsca, takie jak salon czy kuchnia, ale także łazienka oraz wyjścia na taras i do garażu. O klimatyczną atmosferę może zadbać kominek w pokoju dziennym. Udając się na piętro, trafia się do strefy wypoczynkowej. Każda z trzech sypialni jest niezwykle wygodna, a obecność bogato wyposażonej łazienki wpływa na komfort życia.

Lokalizacja

Łomianki, ul. Kościelna Droga 52 /Kamińskiego

Lokalizacja inwestycji Natura Park jest oddalona od centrum Warszawy zaledwie o 10 km. Stanowi zatem doskonałe miejsce dla rodzin chcących korzystać z uciech oferowanych przez stolicę, ale także mieć możliwość odpoczynku w zielonej i cichej okolicy.

Projekty

Technologia budowy:
fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm”, stropy monolityczne żelbetowe, pokrycie dachu blacha panel na rąbek.

Infrastruktura zewnętrzna w zakresie:
przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, wodociąg, kanalizacja, ogrodzenie działki z bramą i furtką, kostka betonowa/EKO-FIX.

Wykończenie budynku wewnątrz w zakresie:
instalacje elektryczne i alarmowe, instalacje hydrauliczne i centralnego ogrzewania, tynki gipsowe, izolacje i szlichty.

Energooszczędne budownictwo:
budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco + energooszczędny piec kondensacyjny, ogrzewanie podlogowe, grzejniki.

Cennik

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!