Natura Life - Lokale o powierzchni od 100 do 130 m²

Segmenty w Łomiankach w zabudowie bliźniaczej

Atuty budynku i lokali

  • wykorzystanie podczas budowy nowoczesnych technologii,
  • trzyszybowe, dźwiękoszczelne okna o wysokim parametrze izolacji cieplnej,
  • efektywne wyciszenia stropów i ścian,
  • dodatkowa przestrzeń użytkowa w postaci poddasza,
  • zredukowane koszty utrzymania lokalu,
  • przestronny salon z wyjściem na taras oraz miejscem na kominek,
  • ogrodzenie okalające teren osiedla,
  • droga osiedlowa oraz podjazdy wykończone kostkami brukowymi.

Czternaście energooszczędnych i nowoczesnych domów składa się na wyjątkowe Osiedle Natura Life. Jest ono zlokalizowane w niezwykle malowniczej okolicy w Łomiankach, znajdującej się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Istotną zaletą każdego lokalu jest wykorzystanie podczas jego budowy technologii gwarantującej znaczną redukcję kosztów jego utrzymania.

Osiedle Natura Life charakteryzuje się starannym przywiązaniem do każdego architektonicznego detalu oraz wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań projektowych. Pustaki ceramiczne Porotherm DRYFIX, z żelbetowymi stropami monolitycznymi cechują się doskonałą izolacyjnością akustyczną i termiczną. Dzięki nim problem uciążliwych hałasów zostanie na zawsze rozwiązany. Pokrycie dachu stanowi blacha panel na rąbek.

Powierzchnia użytkowa lokali w bliźniaczej zabudowie jest zróżnicowana i wynosi 100-150 m2, wielkość działki waha się w granicach od 150 do 340 m2. W skład każdego z budynków wchodzi poddasze, a dzięki przywiązaniu do każdego detalu projektowego, zarówno zewnętrzna elewacja, jak i wnętrze mieszkania prezentuje się atrakcyjnie i estetycznie.

Spójny podział mieszkań na segmenty, a także indywidualne przyłącza kanalizacyjne i niezależne wejścia powodują, że odbiór lokali w zabudowie bliźniaczej w żaden sposób nie jest uciążliwy.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla Natura Life jego teren został ogrodzony i starannie oświetlony. Wejścia do budynków, podjazdy, a także osiedlowa droga ułatwiają przemieszczanie się zarówno samochodem, jak i poruszając się pieszo.

Lokalizacja

Aleja Chopina i ulica Kościelna Droga, Łomianki

Każdy człowiek, który jest miłośnikiem wypoczynku na łonie natury, doceni lokalizację osiedla Natura Life. Znajduje się nieco na uboczu miasta, pośród zieleni i terenów rekreacyjnych, ale jednocześnie nie dzieli go wiele kilometrów od tętniącego życiem centrum miasta. Idealny balans pomiędzy kojącą ciszą, a napędzającym do działania gwarem to klucz do przyjemnego życia.

[wp_mapbox_gl_js map_id="166" height="400px" width="100%"]

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!