Bukowy Park II - Lokale o powierzchni od 80 do 120 m²

Segmenty w Łomiankach w zabudowie bliźniaczej

Atuty budynku i lokali

  • Alternatywa dla mieszkania w bloku
  • Solidne materiały i ocieplenie
  • Energooszczędna technologia budowy
  • Obniżone koszty utrzymania budynku
  • Przyłącze wodno-kanalizacyjne z sieci miejskiej
  • Kameralna zabudowa
  • Własny ogródek
  • Zielona okolica

Segmenty – lokale w Łomiankach o powierzchni 80-100 (120) m² z poddaszem oraz z działką. Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wkomponowane w otaczającą zieleń.

Inwestycja Bukowy Park II, jest kontynuacją osiedla Bukowy Park I i powstaje w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów. Kolejny etap inwestycji według tego projekty realizujemy  na sąsiedniej nieruchomości w inwestycji NOVA PARK.

Segmenty są budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej. W bryle jednego budynku znajdują się dwa segmenty. Funkcje każdego z nich rozmieszczono na trzech kondygnacjach. Do każdego segmentu przynależy działka – ogrodzona wraz z bramą i furtką. Teren działki został zagospodarowany w zakresie ogródka, tarasu oraz miejsc parkingowych i dojścia do budynku.

Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano toaletę. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z przedpokoju łazienkę. Niewątpliwą zaletą budynku jest dodatkowe poddasze.

REKREACJA

Okolica zachęca do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wspólne wycieczki rowerowe, jogging czy spacery z pewnością ułatwią zachowanie dobrego zdrowia i zacieśnią więzy rodzinne.

WYGODA

W centrum Łomianek znajdują się lokale usługowe, a także liczne punkty rozrywkowo-usługowe i placówki oświatowe. Obecność centrów handlowych, szkół czy ośrodków zdrowia wpływa na codzienną wygodę mieszkańców.

Lokalizacja

Łomianki, ul. Kościelna Droga/Wiślana

Dogodny dojazd - lokalizacja pozwalająca w rozsądnym czasie dojechać do centrum Warszawy - samochodem, lub autobusami Komunikacji Miejskiej Łomianki.

Projekty

Technologia budowy:
fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm”, stropy monolityczne żelbetowe, pokrycie dachu blacha panel na rąbek.

Infrastruktura zewnętrzna w zakresie:
przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, wodociąg, kanalizacja, ogrodzenie działki z bramą i furtką, kostka betonowa/EKO-FIX.

Wykończenie budynku wewnątrz w zakresie:
instalacje elektryczne i alarmowe, instalacje hydrauliczne i centralnego ogrzewania, tynki gipsowe, izolacje i szlichty.

Cennik

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Aktualne inwestycje

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!