Pracuj w Warszawie, mieszkaj w Łomiankach

mieszkanie w lomiankach - Pracuj w Warszawie, mieszkaj w Łomiankach

Lepsze perspektywy zarobkowe oraz możliwości rozwoju zawodowego i awansu społecznego od zawsze zachęcały Polaków do zamieszkania w stolicy. Jak jednak każda metropolia Warszawa boryka się ze swoimi problemami. Zakorkowane ulice, smog, hałas i niewielka ilość terenów zielonych to tylko niektóre z wielu powodów do narzekań. Dla tych, którzy mają dość mieszkania w takich warunkach, mamy atrakcyjne rozwiązanie. Jakie?

To mieszkania i domy oferowane w podwarszawskich Łomiankach. Stanowią one odpowiedź na potrzeby tych wszystkich, którzy pragną zamieszkać w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z pracy w stolicy. Oddalone o 16 kilometrów od Warszawy Łomianki zapewniają bowiem dogodny dojazd do centrum. Dobra komunikacja ze stolicą zdecydowanie usprawnia codzienne podróże. Nie jest jednak jedynym atutem miejscowości. Co jeszcze osiedla w Łomiankach mają do zaoferowania?

Bliskość stolicy

Łomianki to jedna z najprężniej rozwijających się podwarszawskich miejscowości. Potencjał miasta doceniają nie tylko jego mieszkańcy, ale także deweloperzy, którzy coraz chętniej wybierają je jako lokalizację swoich inwestycji.

Podstawowym atutem Łomianek jest położenie. Miasto znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych zapewniających dogodne połączenie z centrum Warszawy. Do stacji metra Młociny można dostać się w kilkanaście minut, podróżując samochodem lub komunikacją miejską. Decydując się na zamieszkanie w Łomiankach, wcale nie trzeba więc rezygnować z dotychczasowej pracy w stolicy. Codzienne dojazdy nie są bowiem aż tak męczące, jak mogłoby się to wydawać.

Bliskość Warszawy pozwala na korzystanie z wszelkich uroków stolicy. Kina, teatry, muzea, koncerty i inne wydarzenia kulturalne są na wyciągnięcie ręki. Także miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą w Warszawie idealne warunki do rozwoju swoich pasji. W stolicy można liczyć także na wyższe zarobki i lepsze perspektywy rozwoju zawodowego.

Atrakcyjna oferta mieszkaniowa

Kolejnym atutem Łomianek jest atrakcyjna oferta mieszkaniowa. Deweloper SŁAWBUD oferuje zarówno domy, jak i mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Każdy zainteresowany kupnem lokalu w Łomiankach znajdzie więc lokum idealnie dostosowane do jego potrzeb. Kawalerka dla singla z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Atrakcyjne mieszkanie dla pary? A może dom z ogrodem w spokojnej okolicy idealnej dla rodzin z dziećmi? W SŁAWBUD mamy rozwiązania dla każdego.

Szerokie możliwości wyboru lokali to jednak niejedyny atut oferty mieszkaniowej w Łomiankach. Kupując mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości, można liczyć na atrakcyjne ceny za metr kwadratowy powierzchni. Są one nawet do kilkudziesięciu procent niższe od tych w stolicy. W praktyce oznacza to, że za tę samą kwotę nabywający otrzyma większy metraż.

Dużo zieleni i dobrze rozwinięta infrastruktura

Łomianki mają tę jeszcze zaletę, że są zlokalizowane w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Bliskość znakomitych terenów rekreacyjnych, które są unikatowym obszarem przyrodniczym w skali ogólnopolskiej, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku po dniu pełnym wyzwań.

Miasto szczyci się także dobrze rozwiniętą infrastrukturą, która zapewnia wysoki poziom życia. W mieście nie brakuje szkół, żłobków, przedszkoli, restauracji, obiektów sportowych, hal widowiskowych, sklepów oraz punktów handlowo-usługowych. Po mieście można bez trudu się poruszać, także wykorzystując siłę własnych mięśni. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Żeby móc pracować w Warszawie, wcale nie trzeba w niej mieszkać. Dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku, Łomianki wydają się idealnym rozwiązaniem. To miejscowość dobrze skomunikowana z Warszawą, która zapewnia bliskość rozległych terenów zielonych, co sprzyja relaksowi. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze i bogatej ofercie kulturalnej w tym podwarszawskim mieście można wieść wygodne życie – z dala od stolicy, a jednocześnie na tyle blisko, by móc bez większych przeszkód korzystać z jej uroków.

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!