Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

wizualizacja osiedla ujęcie 2 07102019 - Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach

Łomianki są przez wielu nazywane sypialnią Warszawy. Ludzie chętnie decydują się na osiedlanie w nich, ponieważ lokalizacja gwarantuje jednocześnie ciszę oraz spokój, a także sprawny dojazd do stolicy. Atrakcyjność tej miejscowości potwierdza rosnąca liczba inwestycji deweloperskich realizowanych na jej terenie. Spacer po nowym osiedlu w Łomiankach pozwala poznać także szereg innych zalet okolicy. Czy warto kupić w niej mieszkanie?

Rosnąca liczba inwestycji potwierdza atrakcyjność lokalizacji

Łomianki to jeden z najpopularniejszych kierunków migracyjnych ludzi, którzy zamieszkiwali dotychczas stolicę. Według raportu Mazowieckiego Ośrodka Badań Regionalnych od 2005 do 2016 roku na taką przeprowadzkę zdecydowało się aż 5,2 tysiąca osób. Deweloperzy dostrzegli trend związany ze wzrostem popularności podwarszawskich gmin i wzmożyli swoją działalność na tych terenach. W kolejnych latach tendencja nie uległa zmianie, a nowe mieszkania w Łomiankach wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Łomianki gwarantują wysoki poziom życia

W 2016 roku Główny Urząd Statystyczny opublikował raport prezentujący ranking poziomu życia w miastach województwa mazowieckiego. Na najniższym stopniu podium znalazły się Łomianki, które przyporządkowano do I kategorii. Badanie potwierdziło również, że bardzo niewiele osób wyprowadza się z nich. Z pewnością ma na to wpływ zarówno bliskość Warszawy, jak i Kampinoskiego Parku Narodowego.

Osiedle Park Chopina – nowa inwestycja deweloperska w Łomiankach

Decydując się na zakup segmentu pod Warszawą, warto rozważyć kandydaturę Łomianek. Nieustannie powstają tu nowe inwestycje realizowane przez deweloperów z wieloletnim doświadczeniem. Osiedle Park Chopina to doskonały przykład wymarzonej lokalizacji. Na jego terenie znajduje się pięć wielorodzinnych budynków czterokondygnacyjnych. Spacerując pomiędzy designerskimi nieruchomościami, łatwo dostrzec wszystkie zalety tej inwestycji.  Zielone tereny, zadbane ogródki, place zabaw oraz inna infrastruktura, o którą zadbał deweloper, zachęcają do zakupu nowego mieszkania w Łomiankach.

Spacer po zielonych Łomiankach – poznaj zalety okolicy

Szerokie spektrum mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, funkcjonalność poszczególnych lokali i nienaganna estetyka to nie jedyne zalety osiedla Park Chopina. Istotnym atutem jest jego lokalizacja. Znajduje się nieopodal najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łomianek, gwarantując jednocześnie spokój i ciszę. Dotychczasowi mieszkańcy, którzy zdecydowali się na mieszkanie w okolicach Warszawy, doceniają możliwość sprawnego dojazdu do stolicy oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. Właściciele nieruchomości zlokalizowanych na osiedlu Park Chopina mają zatem dostęp terenów rekreacyjnych umożliwiających spacery, uprawianie sportu czy efektywny relaks na łonie natury, ale mogą także do woli korzystać z uciech oferowanych przez Warszawę.

Domy w Łomiankach są częstym wyborem ludzi oczekujących satysfakcjonującego komfortu życia. Inwestycje rzetelnych deweloperów, takich jak SławBud, to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pracować w Warszawie, ale jednocześnie zależy im na uniknięciu pędu i stresu związanego z życiem w stolicy.

Kolejna inwestycja Sławbud – nowe budynki na osiedlu Park Chopina

Sukces inwestycji osiedle Park Chopina sprawił, że deweloper Sławbud zdecydował się na jej kontynuację. Zaledwie kilka dni temu uruchomiono sprzedaż kolejnych mieszkań w Łomiankach. Lokalizacja sprzyja komfortowemu i bezpiecznemu życiu, więc warto zapoznać się z zaletami życia w wielorodzinnych budynkach przy alei Fryderyka Chopina. Czy drugi etap inwestycji również wyprzeda się na pniu?

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!