Atuty mieszkania w pobliżu lasu. Puszcza Kampinoska na wyciągnięcie ręki

Łomianki to miasto stanowiące doskonałe miejsce do życia, którego największą zaletą jest perfekcyjna lokalizacja. Z jednej strony sąsiaduje z Warszawą, co powoduje, że mieszkańców dzieli od uciech oferowanych przez stolicę zaledwie dwudziestominutowa przejażdżka samochodem. Dla ludzi szukających ukojenia i relaksu kluczowym atutem będzie bliska odległość od Puszczy Kampinoskiej. Powstawanie nowych segmentów w Łomiankach umożliwia szybki rozwój miejscowości, a nowoczesne osiedla usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających.

Zalety mieszkania nieopodal Zielonych Płuc Warszawy

Większość terenu puszczy należy do Kampinoskiego Parku Narodowego, który jest drugim pod względem wielkości tego typu obszarem na terenie Polski. Niemal sąsiaduje ze stolicą kraju, co czyni go ewenementem na skalę całego świata. Blisko 40% z 670 kilometrów kwadratowych  powierzchni obejmują lasy, więc jakość powietrza w jego okolicy jest niezwykle wysoka.

Domy i mieszkania w Łomiankach cieszą się dużym zainteresowaniem, a wszystkie okoliczne inwestycje deweloperskie SŁAWBUD kończą się sukcesem. Ludzie przebywający na co dzień w oparach smogu, hałasie oraz stresie szukają miejsca do zamieszkania pod kątem możliwości obcowania z przyrodą. Puszcza Kampinoska w bliskim sąsiedztwie domów w okolicach Warszawy sprzyja podjęciu decyzji o przeprowadzce i gwarantuje kojący relaks na łonie natury, bez konieczności oddalania się od miasta o kilkaset kilometrów.

Niezwykłe lasy nieopodal Warszawy

Nie bez przyczyny deweloper w Łomiankach zdecydował się na właśnie taką lokalizację. Na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego znajduje się kilkaset kilometrów szlaków pieszych i dydaktycznych, a także cztery różnorodne ścieżki rowerowe. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, ponieważ miłośnik przyrody w każdym wieku znajdzie atrakcje wpisujące się w jego preferencje. Na najbardziej cierpliwych wędrowców czeka nagroda w postaci ujrzenia jednego z łosi, stanowiących najbardziej charakterystyczny element okolicznej fauny. Do grupy najbardziej charakterystycznych zwierząt należy również dołączyć bobry, wilki czy rysie euroazjatyckie.

Podczas spaceru jedną z tras na terenie Parku można również dowiedzieć się ciekawych informacji, a także poszerzyć swoją wiedzę na temat historii. Obok poruszania się po strefie czystego powietrza gwarantującego oddech pełną piersią to jedna z najistotniejszy zalet tej lokalizacji. Na przestrzeni kilkuset lat toczyły się tam walki powstańcze czy niepodległościowe, na których potwierdzenie zachowano mogiły poległych.

Ceny segmentów w Łomiankach są wyjątkowo korzystne, analizując wszystkie zalety tej lokalizacji. Każdy mieszkaniec otrzymuje możliwość bezproblemowego i szybkiego dotarcia do stolicy, a także może skorzystać z kojących właściwości Puszczy Kampinoskiej. Relaksujące, weekendowe wypady za miasto pomogą naładować baterie i z pewnością pomogą w codziennych zmaganiach ze smogiem czy pędem życia.

 

 

Aktualności

Kontakt

ul. Warszawska 189
05-092 Łomianki
Godziny otwarcia:
Pn-Pt900 - 1700
Sb900 - 1400

Sławbud Facebook Sławbud Youtube
Szybki kontakt!
+
Wyślij!